Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

styczeń 2014r.

Warsztaty plastyczne Uniwersytetu Trzeciego Wieku - fotorelacja 2013/2014

 

Czytaj więcej...

Kęckie Stowarzyszenie Społeczne "Kultura weSoła" zorganizowało kęcki Sztab Imprezy Zamkniętej podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z czterech puszek wolontariuszy, sprzedaży przekazanych przedmiotów oraz rozdawania płyt udało nam się zebrać łącznie: 5826,99 zł i 2,34 Euro. To tylko dzięki Państwa pomocy uzyskaliśmy taki wynik! Bardzo dziękujemy za tak liczny i aktywny udział w tym wydarzeniu. Cała kwota zostanie przekazana Fundacji WOŚP na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Impreza odbyła się tradycyjnie w Domu Kultury w Kętach.

 

Czytaj więcej...

Przegląd jasełek 

Przegląd jasełek

30.01. w Domu Kultury w Kętach odbyła się Gala Finałowa I Gminnego Przeglądu Inscenizacji Bożonarodzeniowych.

Czytaj więcej...


Bal karnawałowy brzdąc Bal karnawałowy brzdąc

31. stycznia w Klubie Brzdąca odbył się bal karnawałowy. Wspólne zabawy i tańce były świetną okazją do tego, aby spędzić miło czas w towarzystwie małych kolegów, rodziców i babć. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie przy pączku

 

Spotkanie przy pączku 

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Ostatkowe Spotkanie przy pączku 26 stycznia 2014 r. uświetnił występ Kabaretu Czarna Rękawiczka działającego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku
w Oświęcimiu.

Czytaj więcej...