Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Luty 2014

Wishbone Ash - relacja Wishbone Ash - relacja 

27 lutego brytyjska legenda muzyki rockowej lat 70’ i 80’ zawitała do Kęt!!!
W czwartkowy, wiosenny już wieczór, na scenie Domu Kultury w Kętach, byliśmy świadkami koncertu, w wykonaniu brytyjskiej formacji Wishbone Ash, jednej z najciekawszych, istniejących od ponad czterech dekad, grup rockowych.

Czytaj więcej...

Ostatki-relacja  

Ostatki słuchaczy kęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
26 lutego odbyło się ostatkowe spotkanie. Przy tradycyjnym pączku i symbolicznej lampce wina słuchacze UTW zakończyli tegoroczny karnawał.

Czytaj więcej...

Sputnik 2014 - relacja Sputnik 2014 - relacja

W dniach 21 - 25.02 odbyła się w Domu Kultury w Kętach druga część 7. Festiwalu Filmów Rosysjkich "Sputnik nad Kętami". Była to kolejna wyprawa w głąb Rosji nie tylko śladami rosyjskich reżyserów, ale również muzyków. 

Czytaj więcej...

Serce Azji-obieżyświat  Serce Azji-obieżyświat

6. lutego Klub Obieżyświatów wybrał się w niezapomnianą podróż do Serca Azji. Publiczność, popijając pyszną azjatycką herbatę, wysłuchała prelekcji Roberta "Robba" Maciąg.

Czytaj więcej...

Festiwal tańca 2014 - relacja Festiwal tańca 2014 - relacja 

Sobota i niedziela 15-16. lutego 2014r. to weekend, podczas którego Kętami zawładnęła prawdziwie taneczna gorączka. A wszystko to za sprawą uczestników Beskidzkiego Festiwalu Tańca, który zorganizowany został przez Dom Kultury w Kętach i Klub Tańca Towarzyskiego „Ragtime” w hali OSiR. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Kęty Tomasz Bąk.

Czytaj więcej...