Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

kwiecień 2014

Spektakl_Przed_sklepem_jubilera-Memento_Kanonizacja_kwiecień-relacja2014 Spektakl_Przed_sklepem_jubilera-Memento_Kanonizacja_kwiecień-relacja2014

 

 

 

 

 

 

 

 

W 27 kwietnia, w dniu kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II Dom Kultury w Kętach zaprosił widzów na pełne refleksji spotkanie z jego twórczością.

Czytaj więcej...

Finał_O_Złoty_Klucz_Wiolinowy-relacja_2014 Finał_O_Złoty_Klucz_Wiolinowy-relacja_2014

 24 kwietnia 2014r. w Domu Kultury w Kętach odbył się finał VI Otwartego Konkursu Muzyki Instrumentalnej „O Złoty Klucz Wiolinowy” pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty. 

Czytaj więcej...

Kolorowe_Kultury_Tybet- relacja2014 Kolorowe_Kultury_Tybet- relacja2014

W kwietniu dzieciaki z Akademii Dziecięcej „Kolorowe Kultury” odbyły niesamowite podróże do Australii  i Tybetu oraz zapoznały się z wielkanocnymi zwyczajami panującymi na świecie. 

Czytaj więcej...

gala finałowa FMA 2014 gala finałowa FMA 2014

 

3 kwietnia w Domu Kultury w Kętach odbyła się gala finałowa III Festiwalu Młodego Aktora pod patronatem Starosty Powiatu Oświęcimskiego i Burmistrza Gminy Kęty oraz honorowym patronatem Teatru Groteska w Krakowie.

Czytaj więcej...

Obieżyświaty-RPA-relacja Obieżyświaty-RPA-relacja

11 kwietnia W klubie Obieżyświatów odbyło się kolejne, niesamowite spotkanie pt.: "Afryka od RPA do Etiopii" Była to relacja zawierająca fragmenty wyjątkowej podróży, pełnej szokujących przygód, bogatych i niesamowitych wspomnień, jakich mało, kto miał kiedykolwiek możliwość doświadczyć.

Czytaj więcej...