Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

październik 2014 r.

Jak przyjmować leki - wykład 

„Jak bezpiecznie przyjmować leki” - to temat kolejnego interesującego wykładu w ramach działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku, z którym w poniedziałek 27 października wystąpiła w Domu Kultury dr hab. Agnieszka Skowron z Collegium Medicus Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czytaj więcej...

Klub Obieżyświatów - Islandia 

Islandia była tematem kolejnego spotkania w Klubie Obieżyświatów we czwartek 23 października w Domu Kultury w Kętach. Gościem, który zaprosił wszystkich na tę niezwykłą wyspę, była dr Elżbieta Chrzanowska.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie ze Stanisławem Janickim 2014 

Stanisław Janicki był w poniedziałek 20 października gościem spotkania zorganizowanego w Domu Kultury w Kętach w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz DKF.

 

Czytaj więcej...

Warsztaty florystyczne UTW relacja 

W ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach we wtorek 21 października zorganizowano warsztaty florystyczne. W zajęciach, poprowadzonych przez Urszulę Kucharską, uczestniczki tworzyły kompozycje kwiatowe przeznaczone do zdobienia nagrobków.

Czytaj więcej...

Psallite Deo niedziela 

W programie ostatniego z festiwalowych dni wpisanych w „Psallite Deo”, w niedzielę 19 października, znalazły się m.in. występy chórów w kościołach.

 

Czytaj więcej...