Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

grudzień 2014 r.

bartek waglewski 

Jakby na zamówienie tuż przed koncertem Voo Voo w Kętach w dwóch ostatnich numerach pisma „Gitarzysta & Basista” ukazały się wywiady z Bartkiem Waglewskim oraz Wojtkiem Waglewskim autorstwa Krzysztofa Kowalewicza. Wywiad okraszony jest fotografiami z koncertu, który miał miejsce w kęckim DK przed rokiem, a autorem zdjęć jest Patryk Słowiński związany z działającą przy Domu Kultury Kęcką Grupą Fotograficzną „Pryzmat”.
Wywiad można znaleźć pod tym linkiem

zpit male kety2

Dzięki unijnej pomocy dofinansowane zostały stroje dla Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Kęty”, który od 3 lat działa przy kęckim Domu Kultury.

 

Czytaj więcej...

Kraina uśmiechu 14 relacja

Tradycyjnie już na kilka dni przed końcem roku w Domu Kultury w Kętach miał miejsce przedsylwestrowy koncert. Tym razem w niedzielę 28 grudnia na scenie DK przy pełnej widowni wystąpił Teatr Muzyczny Arte Creatura w operetce Franza Lehara według libretta Victora Leona, Ludviga Herzera i Fritza Lohnera pt. „Kraina uśmiechu”.

 

Czytaj więcej...

adaptacja piwnic 2014 

Zakończyły się prace przy adaptacji nowej powierzchni w budynku Domu Kultury w Kętach dla potrzeb działalności kulturalnej. W efekcie w dawnej piwnicy i kotłowni powstały pomieszczenia, które otwierają zupełnie nowe możliwośc.

Czytaj więcej...

Apiterapia UTW 14 relacja 

Gośćmi ostatniego w tym roku poniedziałkowego (22 grudnia) wykładu w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach byli dr n. med. Jerzy Kmiecik oraz prezes Koła Pszczelarzy w Kętach Błażej Banaś.

Czytaj więcej...