Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

marzec 2015 r.

Wykład UTW 30_03_15 

Gościem kolejnego poniedziałkowego wykładu w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku (30 marca) był dr n. med. Mariusz Ciopała. W cyklu „Szlachetne zdrowie” zajął się on m.in. tematem historii chirurgii, a także szeroko pojętą profilaktyką.

Czytaj więcej...

wiol 28 03 01   

Już po raz siódmy uzdolniona młodzież z wielu placówek oświatowych i kulturalnych, sekcji, klubów i szkółek muzycznych spotkała się w Domu Kultury, by zaprezentować swój kunszt i talent. Okazją były kwalifikacje do VII Konkursu Muzyki Instrumentalnej „O złoty klucz wiolinowy”.

Czytaj więcej...

Wykład UTW 23_03_15 

Kolejny poniedziałkowy wykład w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku nosił tytuł „Wiatr i woda – niestrudzeni budowniczowie”. Wystąpiła z nim dr nauk o ziemi Patrycja Wójcik-Tabol z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Czytaj więcej...

Heavy Mental 25_03_15 

Grzegorz Stosz był gościem wyjątkowego seansu filmowego w ramach działającego przy kinie Domu Kultury Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Poza kadrem”.

Czytaj więcej...

Kolorowe Kultury 21_03_2015 

Kolejne spotkanie w Akademii Dziecięcej „Kolorowe Kultury”. 21 marca, jak przystało na pierwszy dzień wiosny, dzieci uczciły, wyruszając na wiosenny spacer. Wyprawie z wykonanymi własnoręcznie, tradycyjnymi Marzannami towarzyszyło poszukiwanie oznak nadchodzącej wiosny. Mamy nadzieję, że udało nam się przegonić zimę na dobre.

Czytaj więcej...