Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

kwiecień 2015 r.

Międzynarodowy Dzień Tańca 2015 

We środę 29 kwietnia w związku z Międzynarodowym Dniem Tańca w programie Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Poza kadrem” znalazł się film „Passione”. Przed planowaną projekcją miały miejsce taneczne pokazy.

Czytaj więcej...

Przed VII Olimpiadą Seniorów 

Trwają przygotowania do wyjazdu ekipy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach na VII Ogólnopolską Olimpiadę Sportową Seniorów, która odbędzie się w Łazach 16 maja. Uczestnicy zajęć plastycznych UTW przygotowują niezbędne przy takich okazjach akcesoria, które pomogą zagrzać do sportowej walki reprezentantów Kęt.

Czytaj więcej...

Narodowy Teatr Edukacji 04_15 

W Domu Kultury gościł wrocławski Narodowy Teatr Edukacji. Tym razem dla najmłodszych zaprezentował „Szewczyka Dratewkę” na motywach tekstu Janiny Porazińskiej. Natomiast dla młodzieży Teatr wystąpił z „Zemstą” Aleksandra Fredry.

Czytaj więcej...

Wykład UTW 27_04 

Kolejny poniedziałkowy (26 kwietnia) wykład w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach dotyczył literatury, a dokładnie „Twórczości literackiej Karola Wojtyły / Jana Pawła II”. Wygłosił go dr hab. Marek Karwala z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Czytaj więcej...

Klub Obieżyświatów Indie 2015 relacja 

Ponad 70 osób wzięło udział w ostatnim spotkaniu w Klubie Obieżyświatów w Domu Kultury w Kętach. Gościem Klubu tym razem był Grzegorz Żak, na co dzień dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nowej Wsi, który opowiadał o swej ostatniej wyprawie do Indii. Miała ona miejsce w lutym tego roku.

Czytaj więcej...