Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

maj 2015 r.

Wystawa PŚDS maj 2015 

Na piętrze Domu Kultury w Kętach do końca wakacji można oglądać wystawę pt. „Region w legendzie”, prezentującą prace wykonane podczas zajęć terapeutycznych w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy w Kętach z Placówką w Brzeszczach.

Czytaj więcej...

Wycieczka piesza UTW 30_05_15 

Na Hrobaczą Łąkę tym razem wybrali się w sobotę (30 maja) piechurzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach. Dotarli pod sam krzyż na szczycie góry, a później – nie zważając na kaprysy pogody – powrócili pieszo do Kęt.

Czytaj więcej...

DD 30 05 00 

Doskonała zabawa towarzyszyła zorganizowanemu w sobotę (30 maja) przez Dom Kultury Dniu Dziecka w EKO-Klimacie pod hasłem „Odnawiamy wszystko, co mamy”. Atrakcje na najmłodszych mieszkańców Kęt czekały na scenie plenerowej DK oraz w otoczeniu obiektu. Nie przeszkodziły w nich ani ciężkie chmury, które straszyły nad miastem, ani nawet kilkuminutowy deszcz.

Czytaj więcej...

Wycieczka UTW Gliwice Tychy 

Palmiarnia w Gliwicach była celem wycieczki zorganizowanej przez Dom Kultury w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rzadkie rośliny i akwaria spotkały się ze sporym zainteresowaniem słuchaczy UTW. W drodze powrotnej wyprawa zatrzymała się w Muzeum Browarów Tyskich.

Czytaj więcej...

Wesoły Krakowiaczek 2015 relacja  Środowe popołudnie w Domu Kultury w Kętach (27 maja) wypełniły dziecięce występy w ramach Przeglądu Twórczości Regionalnej dla Przedszkolaków „Wesoły Krakowiaczek”. Na scenie DK, przy wypełnionej widowni, zaprezentowało się 8 przedszkoli nie tylko z gminy Kęty.

Czytaj więcej...