Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

czerwiec 2015

BILET 190 

Dom Kultury w Kętach stara się iść z duchem czasu. W połowie czerwca w pełnym zakresie ruszył nowy system sprzedaży i rezerwacji biletów.

Czytaj więcej...

Wycieczka Pińczów 27_06_15 

Celem sobotniej wycieczki 27 czerwca, zorganizowanej przez Dom Kultury, były okolice Pińczowa. Na trasie wyprawy znalazł się m.in. niezwykły „Ogród na Rozstajach”. W Pińczowie uczestnicy wycieczki zwiedzili miejscowe Muzeum oraz Synagogę. Na koniec zwiedzili pałac w Korozwękach wraz ze znajdującymi się pod nim z tajemniczymi lochami.

Czytaj więcej...

Warsztaty Małe Kęty 2015 

Grupa 21 dzieci z działającego przy Domu Kultury Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Kęty” wzięła udział w dwudniowych warsztatach wokalno-tanecznych zorganizowanych w Domu Wczasów Dziecięcych w Porąbce.

Czytaj więcej...

Gala Taneczna 25_06_15 relacja  Tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego w Domu Kultury miała miejsce gala taneczna zatytułowana „Taniec to mój żywioł”, a będąca podsumowaniem sezonu tanecznego 2014/2015. Na scenie DK we czwartek 25 czerwca zaprezentowały się dzieci i młodzież z grup tańca nowoczesnego i towarzyskiego działających przy Domu Kultury.

Czytaj więcej...

Nasz Koncert 2015 relacja 

Tradycyjnie już na zakończenie roku szkolnego uczestnicy zajęć Szkółki Instrumentalnej przy Domu Kultury w Kętach mieli okazję pochwalić się umiejętnościami zdobytymi w czasie rocznej nauki. Okazję taką corocznie daje Nasz Koncert, który w tym roku miał miejsce 24 czerwca.

Czytaj więcej...