Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

sierpień 2015

4KNR 01

Cold Caltulated z Oświęcimia głosami publiczności zwyciężył w 4. bitwie V edycji Kęckich Nocy Rockowych. W muzycznym pojedynku pokonał More Than Less z Kóz oraz Bastet z Krakowa. Można dodać, że bitwa była wyjątkowo energetyczna.

Czytaj więcej...

VKNR3 01 

W trzeciej już bitwie V Kęckich Nocy Rockowych głosami publiczności zwyciężył zespół BAO z Chrzanowa. Pokonał on na scenie Domu Kultury kapele: Freaky Dreamrs z Bielska-Białej oraz Moon Expression z Żywca. Warto podkreślić bardzo wysoki poziom tego muzycznego pojedynku.

Czytaj więcej...

II bitwa VKNR relacja 

Zespół Karavan z Czańca głosami publiczności został zwycięzcą drugiej muzycznej potyczki w ramach V Kęckich Nocy Rockowych. Zmierzył się z zespołami: Shima z Chybia i Human Fossil z Kęt. Dodatkowo Jury zdecydowało o nominowaniu do finału kapeli Shima.

Czytaj więcej...

całe Kęty tańcza warsztaty relacja 

W Domu Kultury ruszyły warsztaty tańca nowoczesnego prowadzone w ramach projektu „#kre-akcje_nie_tylko_na_miasto” współfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Na pierwsze zajęcia przyszło ponad 50 osób.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Pszczyny 8_08_15 

Pszczyna i Goczałkowice znalazły się na trasie ostatniej wakacyjnej wyprawy z cyklu organizowanego przez Dom Kultury. W sobotę 8 sierpnia uczestnicy wycieczki zobaczyli pałac w Pszczynie oraz przeznaczone do zwiedzania niezwykłe Ogrody Kapias w Goczałkowicach.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. 1bitwa_rel