Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

wrzesień 2015 r.

LUS - ostatnia wyprawa  Słuchacze UTW w Kętach, którzy na czas wakacji założyli nieformalny „Letni Uniwersytet Seniorów”, po raz ostatni 30 września wybrali się na wspólną wycieczkę. Tym razem celem ich pieszej wyprawy była Nowa Wieś, gdzie na brzegu Soły znalazł się czas zarówno na grillowanie, jak i małą naukę medytacji.

Czytaj więcej...

LUS na siłowni  O słuchaczach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach, którzy postanowili aktywnie spędzać także czas wakacji, już wspominaliśmy. Założyli oni nieformalny LUS, czyli Letni Uniwersytet Seniorów. Chociaż nowy rok akademicki UTW już za pasem, nie zwalniają jednak tempa.
Spotykają się od początku wakacji w każdy wtorek. Z reguły organizują piesze wycieczki. Ostatnio jednak postanowili skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu znajdującej się na terenie OSiR-u w Kętach.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Turystyki 2015 relacja  Spotkanie z Pauliną Kozub zainaugurowało tradycyjne już obchody Światowego Dnia Turystyki w działającym przy kęckim Domu Kultury Dyskusyjnym Klubie Filmowym „Poza kadrem”.

Czytaj więcej...

Spotkanie organizacyjne UTW 2015_2016  W Domu Kultury miało miejsce spotkanie organizacyjne słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach. W piątek 9 października po raz piąty już oficjalnie rozpocznie się rok akademicki UTW.

Czytaj więcej...

Warsztaty z linorytu relacja  W Domu Kultury w Kętach zakończył się cykl warsztatów poświęconych sztuce linorytu. Warsztaty prowadzone były w ramach projektu „#kre-akcje_nie_tylko_na_miasto”, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Czytaj więcej...