Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

październik 2015 r.

Koncert Besides 

Z dynamicznym koncertem w Domu Kultury w Kętach wystąpił 30 października zespół Besides. Grupa zaprezentowała przede wszystkim utwory ze swej najnowszej płyty zatytułowanej „Everything Is”.

Czytaj więcej...

Warsztaty artystyczne 28_10_15 relacja 

Grupa słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach uczestniczyła we środę 28 października w warsztatach artystycznych zatytułowanych „Dekoracje i bukiety okolicznościowe”. Pod okiem prowadzącej zajęcia Marty Babiuch powstawały nietypowe ozdoby świąteczne.

Czytaj więcej...

Wycieczka UTW 23_10_15 

Grupa słuchaczy UTW w miniony piątek 23 października wybrała się na autokarową wycieczkę. Celem wyprawy były: Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie oraz wyjątkowe Muzeum Chleba w Radzionkowie. Mimo wcześniejszych obaw pogoda w sumie dopisała. Dopisały również nastroje, na co z pewnością miały także wpływ niezwykłe kolory jesieni, które pokryły drzewa.

Czytaj więcej...

Wykład UTW 26_10_15 

Poniedziałkowy wykład w ramach działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku dotyczył zagadnień z dziedziny gerontologii. Dr n. hum. Artur Fabiś z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie mówił na temat aktywności kulturalno-oświatowej osób starszych.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa UTW 17_10_15 relacja  Po wakacyjnej przerwie ruszyły rowerowe wycieczki z udziałem słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach. Trasa pierwszej z nich, zorganizowanej w miniona sobotę, liczyła 34 km.

Czytaj więcej...