Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

grudzień 2015 r.

HUCZNE POŻEGNANIE STAREGO ROKU

Sylwester 2015 relacja  Mroźna pogoda nie przeszkodziła w zabawie licznie przybyłym uczestnikom plenerowego Sylwestra z Radiem Bielsko. Stary rok na placu przed Domem Kultury żegnało kilkaset osób z Kęt i całego regionu.

Czytaj więcej...

WYSTĘP ZPiT MAŁE KĘTY W KOŚCIELE W KĘTACH-PODLESIU


Małe Kęty w kościele na Podlesiu
 

27 grudnia w kościele pw. Najdroższej Krwi Pana Jezusa w Kętach-Podlesiu wystąpił dziecięcy zespół folklorystyczny Małe Kęty, który przygotowuje się do występów pod okiem instruktorek Elżbiety Mikociak i Małgorzaty Gembali. Dzieci przygotowały kolędy, pastorałki oraz złożyły noworoczne życzenia.

PRZEGLĄD JASEŁEK NA PÓŁMETKU

Jasełka ZSG nr 2 i Nowa Wieś  We wtorek, 22 grudnia, Komisja obejrzała kolejne spektakle bożonarodzeniowe. Uczniowie i nauczyciele z ZSG w Nowej Wsi przygotowali inscenizację słowno-muzyczną z ważnym przesłaniem do współczesnego człowieka. Natomiast ZSG nr 2 w Kętach zaprezentował tradycyjne widowisko pt. „Kołyska Dzieciny”.

Czytaj więcej...

KONCERT PRZEDSYLWESTROWY Z UDZIAŁEM JACKA WÓJCICKIEGO

Koncert Przedsylwestrowy 2015  Przy pełnej sali i w wyjątkowej atmosferze odbył się, w niedzielny wieczór, Koncert Przedsylwestrowy z udziałem Jacka Wójcickiego.

Czytaj więcej...

JASEŁKA W SPWP nr 8 ORAZ W ZSG nr 1

Jasełka ZSG nr 1 i SPWP nr 8   Rozpoczął się III Przegląd Artystyczny „Wokół Bożego Narodzenia”. Komisja konkursowa w składzie: Maria Karaim, Magdalena Jarosz, Karolina Handzlik-Byrdziak obejrzała dwa spośród siedmiu zgłoszonych widowisk. 17 grudnia jasełka pt. „Aniołowie są wśród nas” zaprezentowały przedszkolaki z SPWP nr 8 w Kętach. Dzień później gościliśmy w ZSG nr 1 w Kętach na przedstawieniu pt. „Za panowania cesarza Augusta”.

Czytaj więcej...