Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

adaptacja piwnic 2014 

Zakończyły się prace przy adaptacji nowej powierzchni w budynku Domu Kultury w Kętach dla potrzeb działalności kulturalnej. W efekcie w dawnej piwnicy i kotłowni powstały pomieszczenia, które otwierają zupełnie nowe możliwośc.

Prace objęły m.in. roboty remontowo-budowlane, malowanie i wytłumienie ścian oraz sufitu, instalację wodno-kanalizacyjną, odwodnienie posadzki, instalację CO, a także instalację elektryczną. W ich wyniku powstała salka przeznaczona na próby zespołów oraz mini studio nagrań, a także osobne pomieszczenia na pracownię komputerową, która umożliwi funkcjonowanie radia internetowego. Całość nabrała typowo klubowego charakteru, co podkreśla także wystrój.

 Zadanie pod nazwą „Nasza kultura – modernizacja i remont pomieszczeń na potrzeby organizacji lokalnej twórczości kulturalnej oraz działalności kulturalno-edukacyjnej” zostało dofinansowane poprzez Lokalną Grupę Działania „Dolina Soły” w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi.

adaptacja piwnic 2014  adaptacja piwnic 2014 
adaptacja piwnic 2014  adaptacja piwnic 2014 

adaptacja piwnic 2014

adaptacja piwnic 2014