Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

styczeń 2014r.


Projekt Grechuta-relacja Projekt Grechuta-relacja

24. stycznia odbyła się Gala Noworoczna „Przyjaciołom kultury” .  Wydarzenie to było okazją do wyrażenia uznania i wdzięczności aktywnym osobom, organizacjom i firmom, którym w ubiegłym roku bliski był kurs na kęcką kulturę i sprawy społeczne Gminy Kęty.

Czytaj więcej...


Wycieczka UTW-Wisla  Wycieczka UTW-Wisla 

Słuchacze kęckiego UTW wybrali się 17. stycznia na wycieczkę do Wisły. Mieli tam wziąć udział w  kuligu, jednak zimowa pogoda nie dopisała, dlatego na miejscu czekały na nich konie zaprzęgnięte  w wozy.

Czytaj więcej...

Sportowiec UTW Sportowiec UTW

Wśród słuchaczy kęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku można znaleźć wielu ludzi z pasją. Taką osobą jest pan Andrzej Mróz, którego zamiłowania są nietypowe, jak na 75-latka. Oprócz uczęszczania za zajęcia UTW i uprawiania górskich wędrówek, pan Andrzej bierze udział w biegach na kilkukilometrowych dystansach, a także jest morsem.

Czytaj więcej...


Obieżyświaty-kamczatka relacja  Obieżyświaty-kamczatka relacja
09.01. w Domu Kultury w Kętach odbyło się pierwsze w Nowym Roku spotkanie w Klubie Obieżyświatów pt."Kamczatka - kraina ognia i lodu". Łukasz Wawro z Jawiszowic i Krystian Misik z Łodygowic poznali ten piękny kraj i opowiedzieli Kęczanom o swoich najciekawszych przygodach.

Czytaj więcej...

8 lutego w Domu Kultury w Kętach odbyła się bezpośrednia transmisja prosto z Nowego Jorku pt."Rusałka" - reż. Otto Schenk - MET - transmisja Live in HD.

Czytaj więcej...