Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

styczeń 2015 r.

Opowieść wigilijna ZSG Bielany relacja 

Kolejne przedstawienie w ramach II Przeglądu Artystycznego „Wokół Bożego Narodzenia” wystawiono w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Bielanach.

Czytaj więcej...

Podróże dookoła świata relacja 

„Podróże dookoła świata” - taki tytuł nosiło kolejne spotkanie w Klubie Obieżyświatów w Domu Kultury w Kętach w piątek 16 stycznia. Gościem tym razem był miłośnik przygody, podróży i sportów ekstremalnych Piotr Śliwiński.

Czytaj więcej...

Jasełka 14_01_15 

W środę 14 stycznia swoje przedstawienie jasełkowe na scenie Domu Kultury zaprezentowały dzieci z Publicznego Przedszkola im. bł. Matki Celiny Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Kętach. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami. To już 6. inscenizacja w trwającym od grudnia II Przeglądzie Artystycznym „Wokół Bożego Narodzenia”.

Czytaj więcej...

Kolorowe Kultury styczeń 1_15  W minioną sobotę 17 stycznia uczestnicy Akademii Dziecięcej „Kolorowe kultury” dowiedzieli się, jakie kanony piękna panują na świecie.

Czytaj więcej...

Grupa teatralna 01_15 

Wbrew pozorom, to nie zajęcia tańca towarzyskiego. To zajęcia Grupy Teatralnej, która z początkiem tego roku rozpoczęła swoją działalność przy Domu Kultury.  W skład grupy wchodzi zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe. Spotkania prowadzi instruktor teatralny Barbara Siwiec. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy spektakl.

Czytaj więcej...