Alternative flash content

Requirements

newsletter

patronat medialny
 

 

 

 

 bb365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

projekty 2016/2017

zakończone projekty

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

styczeń 2015 r.

Jasełka Bulowice 24_01  W sobotę 24 stycznia Oaza Dzieci Bożych swoim przedstawieniem pt. „Uśmiech Dzieciąteczka” zakończyła II Przegląd Artystyczny „Wokół Bożego Narodzenia”. Podsumowanie przeglądu nastąpi na uroczystej Gali, w środę 28 stycznia o godz. 17:00, na którą zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Czytaj więcej...

bracia 23 01 01  

Bracia akustycznie – przy pełnej sali, w „domowej atmosferze”... 23 stycznia... Po prostu wyjątkowy koncert w Kętach...

Czytaj więcej...

wycieczki piesze UTW 15 relacja 

Aktywność słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przejawia się w różnych formach. Część z nich – niezależnie od pogody – chętnie wyrusza na dalsze wędrówki czy to rowerem, czy też na piechotę. Na kilku zdjęciach świadectwa trzech takich wypraw: 22 i 24 listopada oraz 17 stycznia.

Czytaj więcej...

Jasełka w Bielanach 21_02 

Babcie i dziadkowie tłumnie przybyli na Jasełka w wykonaniu dzieci z przedszkola w Bielanach. Była tam też komisja II Artystycznego Przeglądu „Wokół Bożego Narodzenia”. Przed nami jeszcze tylko jedno przedstawienie, które odbędzie się w OSP w Bulowicach 24 stycznia o godz. 16:30.

Czytaj więcej...

Chaplin król komedii relacja 

Niezapomniana „Gorączka złota” Charlesa Chaplina była głównym punktem kolejnego filmowego popołudnia, które zorganizowano w miniony poniedziałek 19 stycznia wspólnymi siłami Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Poza kadrem”. Projekcję poprzedziła prelekcja Marcina Skorka pt. „Charles Chaplin – król komedii”.

Czytaj więcej...